| Housing Color | Yellow-white |
|---|---|
| Boom Type | Straight Boom |
| Optional Accessories | Loop Detector |
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Housing Color | Yellow-white |
|---|---|
| Boom Type | Straight Boom |
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Warranty | 2 Year |
| Boom Type | Straight Boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Warranty | 2 Year |
| Application | Parking Lot |
| Boom Type | Straight Boom,Fence Boom,Folding Boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Warranty | 2 Year |
| Housing Color | Yellow-white |
| Boom Type | Folding Boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Warranty | 2 Year |
| Housing Color | Black |
| Boom Type | 180 Degree Folding Boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V-265V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Warranty | 2 Year |
| Housing Color | Black |
| Boom Type | 90 Degree Folding Boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Warranty | 2 Year |
| Housing Color | Black |
| Application | Parking Lot |
| Boom Type | 90 Degree Folding Boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Housing Color | Black |
| Application | Parking Lot |
| Speed | 1-2s/3-5s Speed Adjustable |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | 3 Fence |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Black |
| Operating Time | 3s, 6s |
|---|---|
| Boom Type | 3 Fence |
| Color | Black |
| Application | For Enterprises And Institutions |
| Warranty | 1 Year |