| Operating Time | 3s, 6s |
|---|---|
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Yellow,Red,Black |
| Warranty | 1 Year |
| Boom Type | Fence Boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Warranty | 2 Year |
| Housing Color | Yellow-white |
| Force | Heavy Duty |
|---|---|
| Motor | Die Casting Aluminum Alloy |
| Speed | 1.5s~4s Adjustable |
| Material | Steel |
| Power | 300W |
| Housing Color | Yellow-green |
|---|---|
| Boom Type | Straight Boom |
| Optional Accessories | Anti-collision Rubber |
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Housing Color | Dark Grey + Light Grey |
|---|---|
| Boom Type | Fence Boom |
| Optional Accessories | Infrared Photocell |
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | Fencing |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Black |
| Boom Type | Straight Boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Warranty | 2 Year |
| Housing Color | Yellow-green |
| Boom Type | Fence Boom |
|---|---|
| Voltage | AC110V Or 220V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Warranty | 2 Year |
| Housing Color | Yellow-green |
| Boom Type | Fence Boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Warranty | 2 Year |
| Housing Color | Yellow-green |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Yellow |