| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Communication | RS232 |
| Feature | Durable |
| Warranty | 1 Year |
| Arm Length | 450mm |
|---|---|
| Lane Wideth | 900mm |
| Wing Material | Resin,or PVC |
| Motor | DV12V |
| Protaction Grade | IP32 |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alooy |
| Functuion | Full Automatic |
| Voltage | DC12V |
| Packaging Details | wooden |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Length Of Pole | 490mm |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Driving Force | 3KG |
| Close Opening Time | 0.5s |
|---|---|
| Housing Finished | Stainless Steel |
| Flap Speed | Adjustable |
| Flap Material | Oganic Glass |
| Infrared Photocell | Yes |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Communication | RS232 |
| Feature | Durable |
| Warranty | 1 Year |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alooy |
| Functuion | Full Automatic |
| Voltage | DC12V |
| Packaging Details | wooden |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alooy |
| Functuion | Full Automatic |
| Voltage | DC12V |
| Packaging Details | wooden |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alooy |
| Functuion | Full Automatic |
| Voltage | DC12V |
| Packaging Details | wooden |
| Rated Power | 50W |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Driving Force Of Pole | 3KG |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |