| Payment | L/C,T/T ,Western Union |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Indicator | Traffic Light |
| Payment | L/C,T/T ,Western Union |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Indicator | Traffic Light |
| Material Of Motor | Steel And Aluminum Alloy |
|---|---|
| Type | Full-automatic |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
| Packaging Details | WOODEN |
| Payment Terms | T/T |
| Operating Time | 0.9-5s |
|---|---|
| Rated Power | 100W |
| Anti-collision | Yes |
| Boom Length | 3m / 4m / 5m / 6m |
| Application | Over-sized Traffic Flow Area |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alooy |
| Functuion | Full Automatic |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 2-5 working days |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alooy |
| Functuion | Full Automatic |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 2-5 working days |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Type | Full-automatic |
| Packaging Details | WOODEN |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 3000+SETS+ PER MONTH |
| Voltage | 110v/220v |
|---|---|
| Rotating Direction | Double Direction |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Indicator | Traffic Light |
| Product Name | Turnstile |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Communication | RS232 |
| Warranty | 1 Year |
| Rotating Direction | Bi-directional |
| Name | Tripod Turnstile |
|---|---|
| Driving Motor | DC Motor |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Transit Speed | 30~40 Persons/min |
| Rated Power | 36W |