| Frequency | 50/60HZ |
|---|---|
| Arm Drive Force | <2kgs |
| Driving Motor | DC Motor |
| Power Supply | 220V/110V±10% |
| Housing Material | Stainless Steel 304 |
| Transit Speed | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Length Of Pole | 490mm |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Driving Force | 3KG |
| Motor Material | Die Casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| Flap Material | Oganic Glass |
| Infrared Photocell | 8 Pair |
| Safety Gate | Yes |
| Protection Grade | IP32 |
| Housing Finished | Stainless Steel |
|---|---|
| Flap Speed | Adjustable |
| Flap Material | Oganic Glass |
| Infrared Photocell | Yes |
| Security Gate | Yes |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alooy |
| Functuion | Full Automatic |
| Voltage | DC12V |
| Packaging Details | wooden |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alooy |
| Functuion | Full Automatic |
| Voltage | DC12V |
| Packaging Details | wooden |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alooy |
| Functuion | Full Automatic |
| Voltage | DC12V |
| Packaging Details | wooden |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Yellow |
| Housing Material | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Arm Length | 500~900mm |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Certificate | ISO9001:2008 |
| Transit Speed | 25~32 Persons / Min |
| Warranty | 1 Year |