| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Yellow |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Yellow |
| Lane Wideth | 900mm |
|---|---|
| Wing Material | PVC |
| Motor | DC 24V |
| Protection Grade | IP32 |
| Working Environment | Indoor / Outdoor ( Shelter) |
| Operating Time | 0.9-5s |
|---|---|
| Boom Type | LED Square Boom |
| Performance | Excellent |
| Lifetime | More Than 5 Million |
| Usage | Parking Lots |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Housing Material | Stainless Steel 304 |
| Transit Speed | 30~40 Person/min |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-30 days |
| Payment Terms | Ex works |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Arm Length | 450mm |
|---|---|
| Lane Wideth | 900mm |
| Wing Material | Resin,or PVC |
| Motor | DV12V |
| Protaction Grade | IP32 |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T,Western Union |
| Supply Ability | 1,000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen,China |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
|---|---|
| Housing Material | Stainless Steel |
| Housing Dimension | 1000*160*680mm |
| Voltage | 110V/220V,50/60HZ |
| Arm Length(Optional) | 500-900mm |