| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| CE Aprroval | YES |
| Boom Type | Straight |
| Automatic Gate | Yes |
| Optional Control | Yes |
| Motor Type | DC 12V |
|---|---|
| Opening Time | 0.5s |
| Protection Degree | IP32 |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Max Lane Width | 900mm |
| Operating Time | 0.9-5s |
|---|---|
| Boom Type | 3 Fence |
| Performance | Excellent |
| Lifetime | More Than 5 Million |
| Usage | Parking Lots |
| Operating Time | 0.9-5s |
|---|---|
| Boom Type | 3 Fence |
| Boom Length | Max.6m |
| Lifetime | More Than 5 Million |
| Usage | Parking Lots |
| Arm Length | 500~900mm |
|---|---|
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Widen Wing | Yes |
|---|---|
| Customized Product | Yes |
| Running Time | 1s |
| Good Material | 304 Stainless Steel |
| Have Logo | Optional |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| Fast Speed | YES |
| Comunicate Modual | Yes |
| Safety Gate | Yes |
| Housing Finished | Powder Coated |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| CE Aprroval | YES |
| Boom Type | Straight |
| Automatic Gate | Yes |
| Auto-reverse | Yes |
| Manual,Semi Or Full-automatic | Full-automatic |
|---|---|
| Material Of Housing | 304 Stainless Steel |
| Thickness Of Housing | 1.5mm |
| Max Load-bearing Of Pole | 80kg |
| Rotaing Direction | Double Direction |