| Close Opening Time | 0.5s |
|---|---|
| Housing Finished | Stainless Steel |
| Flap Speed | Adjustable |
| Flap Material | Oganic Glass |
| Infrared Photocell | Yes |
| Width Length | 600mm |
|---|---|
| Dimension | 1200*270*1000 |
| Motor Voltage | DC12V |
| Passing Speed | 30-40 Persons Per Minute |
| Material | SST 304 |
| OEM Prodcut | Yes |
|---|---|
| Metro Application | Yes |
| Product Material | 304 Stainless Steel |
| Spare Parts Changement | Yes |
| Warranty | 1 Year |
| Working Voltage Of Motor | DC12V |
|---|---|
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Rated Power | 50W |
| Frequency | 50/60HZ |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Application | Resident Area |
| Package | Wooden Package |
| Frequency | 50/60HZ |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T,Western Union |
| Supply Ability | 1,000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen,China |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Yellow |
| Driving Motor | DC Motor |
|---|---|
| Power Supply | 220V/ 110V±10% |
| Transit Speed | 30~40 Person/min |
| Housing Material | Stainless Steel 304 |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Transit Speed | 30~40 Person/min |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Driving Motor | DC Motor |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |