| Widen Wing | Yes |
|---|---|
| Customized Product | Yes |
| Running Time | 1s |
| Good Material | 304 Stainless Steel |
| Have Logo | Optional |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T,Western Union |
| Supply Ability | 1,000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen,China |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T,Western Union |
| Supply Ability | 1,000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen,China |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T,Western Union |
| Supply Ability | 1,000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen,China |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T,Western Union |
| Supply Ability | 1,000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen,China |
| Motor Type | DC 12V |
|---|---|
| Opening Time | 0.5s |
| Protection Degree | IP32 |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Max Lane Width | 900mm |
| Motor Type | DC 12V |
|---|---|
| Opening Time | 0.5s |
| Protection Degree | IP32 |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Max Lane Width | 900mm |
| Arm Length | 300mm |
|---|---|
| Lane Wideth | 600mm |
| Wing Material | Resin,or PVC |
| Motor | DC12V |
| Protaction Grade | IP32 |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Application | Metro Stations |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 10-30 days |
| Payment Terms | T/T,L/C,Western Union |
| Speed Time | Adjustable |
|---|---|
| Housing Material | SST 304 |
| Flap Material | Oganic Glass |
| Infrared Photocell | 8 Pair |
| Customized Products | Yes |