| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
|---|---|
| Width Length | 500--900MM |
| Standard Package | Wooden Package |
| Leading Time | 3-5 Days After Payment Being Received |
| Transit Speed | 30~40 Persons/min |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Width Length | 500MM--900MM |
| Standard Package | Wooden Package |
| Leading Time | 3-5 Working Days After Payment Being Received |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T,Western Union |
| Supply Ability | 1,000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen,China |
| Motor Type | DC 12V |
|---|---|
| Opening Time | 0.5s |
| Protection Degree | IP32 |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Max Lane Width | 900mm |
| Operating Time | 0.9-5s |
|---|---|
| Boom Type | 3 Fence |
| Boom Length | Max.6m |
| Anti-collision | Yes |
| Usage | Parking Lots |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Power Supply | AC220V/110V |
| Communication | RS485 |
| Working Environment | Indoor Or Outdoor |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Width Length | 500--900MM |
| Standard Package | Wooden Package |
| Leading Time | 3-5 Working Days After Payment Being Received |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Boom Type | Straight Round Boom |
|---|---|
| Housing Color | Gold |
| Application | Parking Lot |
| Speed | 0.3 Seconds MAX |
| MTBF | 8,000,000 Times |
| Housing Material | SST 304 |
|---|---|
| Gate Length | 300mm |
| Passsage Wideth | 600mm |
| Wing Material | Arylic |
| Package | Wooden |
| Frequency | 50/60HZ |
|---|---|
| Driving Force | 3KG |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Length Of Pole | 490mm |