| Wing | Organic Glass |
|---|---|
| Function | Anti-collision And Crashworthy |
| Advantage | High Quality, Service & Factory Price |
| Operation | Bi-direction |
| Usage | Metro Station, Office, Library, Hotel |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Transit Speed | 30~40 Persons/min |
| Working Temperature | -40°C~55°C |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Wing | Organic Glass |
|---|---|
| Function | Anti-collision And Crashworthy |
| Advantage | High Quality, Service & Factory Price |
| Operation | Bi-direction |
| Usage | Metro Station, Office, Library, Hotel |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Arm Length | 490mm |
| Max Load-bearing Of Pole | 80kg |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Working Voltage Of Motor | DC12V |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Arm Length | 490mm |
| Max Load-bearing Of Pole | 80kg |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Working Voltage Of Motor | DC12V |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Arm Length | 490mm |
| Max Load-bearing Of Pole | 80kg |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Working Voltage Of Motor | DC12V |
| Cabinet Material | 304 Stainles Steel |
|---|---|
| Wing Type | Arylic |
| Lane Wideth | 600mm |
| Wing Wideth | 300mm |
| Package | Wooden |
| Housing Matetial | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Direction | Bi-direction |
| Voltage | 110V,220V |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Certificate | ISO9001:2008 |
| Transit Speed | 25~32 Persons / Min |
| Warranty | 1 Year |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 1, 000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |