| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Arm Length | 490mm |
| Max Load-bearing Of Pole | 80kg |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Working Voltage Of Motor | DC12V |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Arm Length | 490mm |
| Max Load-bearing Of Pole | 80kg |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Working Voltage Of Motor | DC12V |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Arm Length | 490mm |
| Max Load-bearing Of Pole | 80kg |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Working Voltage Of Motor | DC12V |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Arm Length | 490mm |
| Max Load-bearing Of Pole | 80kg |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Working Voltage Of Motor | DC12V |
| Lane Wideth | 600mm |
|---|---|
| Wing Material | PVC |
| Motor | DC12V |
| Protection Grade | IP32 |
| Battery Needed | Yes |
| Lane Width | 900mm |
|---|---|
| Wing Material | PVC |
| Motor | DC 24V |
| Protection Grade | IP32 |
| Battery Needed | Yes |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Arm Length | 490mm |
| Max Load-bearing Of Pole | 80kg |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Working Voltage Of Motor | DC12V |
| Housing Matetial | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Direction | Bi-direction |
| Voltage | 110V,220V |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 1, 000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Arm Length | 490mm |
| Max Load-bearing Of Pole | 80kg |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Working Voltage Of Motor | DC12V |