| Driving Force | 3KG |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Rated Power | 36W |
| Transit Speed | 30~40 Persons/min |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 1, 000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Boom Type | Straight Boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Application | Parking Lot |
| Speed | 1-2s/3-5s Speed Adjustable |
| Usage | Parking Lots/toll Gate/highway |
| Boom Type | Straight Boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Speed | 1-2s/3-5s Speed Adjustable |
| Usage | Parking Lots/toll Gate/highway |
| Material | Steel And Aluminum |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 1, 000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 1, 000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 1, 000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Rotating Direction | Double Direction |
|---|---|
| Driving Motor | Brushless DC Motor |
| Rated Power | 36W |
| Working Voltage Of Motor | DC12V |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Hairline Elegance Finishing | Yes |
|---|---|
| Battery | No |
| New Product | Yes |
| Max Lane Wide | 600mm |
| Housing Thick | More Than 1.5mm |
| Housing Color | Gold,Sliver,Onyx Black,Dark Yellow,Jacinth |
|---|---|
| Boom Type | Optional |
| Optional Boom | Big Octagonal Boom,swing Boom,Fence Boom,Square Boom,Fording Boom |
| Optional Accessories | Loop Detector,Infrared Photocell,Circuit Breaker,Adujstable Arm Support,Press Wave,Anti-collision Rubber |
| Motor | Variable Frequency Motor |