| Color | Orange |
|---|---|
| Application | Parking Lot |
| Boom Length | Max.6m |
| Operating Temperature | -40℃-75℃ |
| Running Time | 1 Sec , 3 Sec , 6 Sec |
| Color | Orange |
|---|---|
| Application | Parking Lot |
| Boom Length | Max.6m |
| Operating Temperature | -40℃-75℃ |
| Running Time | 1 Sec , 3 Sec , 6 Sec |
| Width Of Passage | 600~1100mm (a Pair) |
|---|---|
| Power Supply | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Material Of Cabinet | 304 Stainless Steel |
| Working Voltage Of Motor | DC24V |
| Communication | RS232 |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Application | Metro Stations |
| Working Environment | Indoor, Outdoor (with A Tent Over) |
| Flow Speed | 30~40/min |
| Driving Motor | DC12V |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| Boom Option | Straight Boom |
| Highligh Feature | Safety |
| Optional Control | Yes |
| Operation Time | 1s, 1.8s, 3s,6s |
| Operating Time | 3s, 6s |
|---|---|
| Boom Type | 3 Fence |
| Color | Black And Red |
| Warranty | 2 Year |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Width Of Passage | 600~1100mm (a Pair) |
|---|---|
| Power Supply | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Material Of Cabinet | 304 Stainless Steel |
| Working Voltage Of Motor | DC24V |
| Relative Humidity | ≤90% |
| Wing | Organic Glass |
|---|---|
| Function | Anti-collision And Crashworthy |
| Advantage | High Quality, Service & Factory Price |
| Operation | Bi-direction |
| Usage | Metro Station, Office, Library, Hotel |
| Arm Length | 500~900mm |
|---|---|
| Motor Type | Brush DC24V |
| Protection Grade | IP32 |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Housing Material | Stainless Steel 304 |