| Operating Time | 0.9-5s |
|---|---|
| Boom Length | Max.6m |
| Model | WJCB02H |
| Remote Control Distance | <50 Meters |
| Protection Class | IP54 |
| Boom Length | Max.6m |
|---|---|
| Anti-collision | Yes |
| Remote Control Distance | <50 Meters |
| Application | Over-sized Traffic Flow Area |
| Color | Orange |
| Boom Length | Max.6m |
|---|---|
| Anti-collision | Yes |
| Remote Control Distance | <50 Meters |
| Application | Over-sized Traffic Flow Area |
| Color | Black |
| Product Name | Flap Barrier |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Type | Single Core & Double Core |
| Working Environment | Indoor / Outdoor ( Shelter) |
| Warranty | 12 Months |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Power Supply | 220V±10%, 110V± 10% |
| Transit Speed | 25~32 Persons / Min |
| Rated Power | 50W |
| Product Name | Flap Barrier |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Type | Single Core ; Double Core |
| Warranty | 12 Months |
| Direction | One Or Bi-direction(optional) |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Certificate | ISO9001:2008 |
| Transit Speed | 25~32 Persons / Min |
| Warranty | 1 Year |
| Rated Power | 36W |
|---|---|
| Driving Motor | Brushless DC Motor |
| Transit Speed | 30~40 Persons/min |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Working Temperature | -40°C~55°C |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Shape | Bridge-type |
| Volt | 220V /110V |
| Rated Power | 36W |
| Roataing Direction | Double Direction |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
|---|---|
| Relative Humidity | ≤95% |
| Working Temperature | -40°C~55°C |
| Transit Speed | 30~40 Persons/min |
| Driving Motor | DC Motor |