| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Communication | RS232 |
| Warranty | 1 Year |
| Rotating Direction | Both Way |
| Payment | T/T ,Western Union |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Indicator | Traffic Light |
| Name | Tripod Turnstile |
|---|---|
| Driving Motor | DC Motor |
| Length Of Pole | Length Of Pole |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Power Supply | DC Motor |
|---|---|
| Transit Speed | 30~40 Persons/min |
| Name | Vertical-type Tripod Turnstile |
| Rated Power | 36W |
| Frequency | 50/60HZ |
| Functuion | Full Automatic |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Warranty | 1 Year |
| Communication | RS485 |
| Name | Tripod Turnstile |
| Service Life | 3 Million Times |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Opening Angle | 90° |
| Working Humidity | 90% (no Condensation) |
| IP Rating | IP54 |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Product Name | Full Height Turnstile |
| Power Supply | AC220V/110V |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Silver |
| Name | Tripod Turnstile |
|---|---|
| Driving Motor | DC Motor |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Frequency | 50/60HZ |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Opening Angle | 90° |
|---|---|
| Input Voltage Of Power Supply | AC100~240V |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Working Humidity | 90% (no Condensation) |
| Motor Power | 50W |
| Speed | 0.5S |
|---|---|
| Gate Type | Transparent |
| Install Photocell | Yes |
| Customized | Optional |
| Closing/opening Time | Adjustable |