| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Color | Silver |
| Voltage | 110V/220V |
| Package | Wooden |
| Length Of Pole | 490mm |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 1, 000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Packaging Details | Wooden /carton |
|---|---|
| Delivery Time | 2-5 WORKING DAYS |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000/MONTH |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Wooden /carton |
|---|---|
| Delivery Time | 2-5 WORKING DAYS |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000/MONTH |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Wooden /carton |
|---|---|
| Delivery Time | 2-5 WORKING DAYS |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000/MONTH |
| Place of Origin | China |
| Length Of Pole | 490mm |
|---|---|
| Relative Humidity | ≤95% |
| Driving Force | 3KG |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Rated Power | 36W |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alloy |
| Function | Fast Speed Security |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 3-5 working days |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alloy |
| Function | Fast Speed Security |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 3-5 working days |
| Arm Length | 300mm |
|---|---|
| Lane Wideth | 600mm |
| Wing Material | PVC |
| Motor | DC12V |
| Protection Grade | IP32 |
| Housing Matetial | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Direction | Bi-direction |
| Voltage | 110V,220V |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |