| Housing Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Width Length | 500--900MM |
| Leading Time | 3-5 Working Days After Payment Received |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
| Motor Type | Brush DC24v |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | Telex Transfer |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | Telex Transfer |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Payment | L/C,T/T ,Western Union |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Indicator | Traffic Light |
| Motor Power | 50W |
|---|---|
| Swing Barrier Features | Swinging Arm For Passage Control |
| Max Flow Rate | 30~40 People Per Minute |
| Access Management | Efficient Pedestrian And Vehicle Access Management |
| Power Supply | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Housing Material | SST 304 |
|---|---|
| Width Length | 600mm |
| Wing Material | Organic Glass |
| Motor Voltage | DC12V |
| Passing Speed | 30-40 Persons Per Minute |
| Close Opening Time | 1s |
|---|---|
| Housing Finished | Stainless Steel |
| Flap Speed | Adjustable |
| Flap Material | Oganic Glass |
| Infrared Photocell | Yes |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Max Width Length | 900mm |
| Wing Material | Resin, Or PVC |
| Standard Package | Wooden Package |
| Leading Time | 3-5 Working Days After Payment Received |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Application | Metro Stations |
| Voltage | AC110V±10V,60Hz / AC220V±10% |
| Package | Wooden |
| Battery Capacity | 300-500 Puffs |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Width Length | 900mm |
| Wing Material | PU Rubber |
| Standard Package | Wooden Package |
| Leading Time | 3-5 Working Days After Payment Received |