| Card Reader | Available |
|---|---|
| Wing Color | Red |
| OPeration Time | 1s |
| Warranty | 1year |
| Alarm | Available |
| Mechainsm Dimension | 254*205*855mm |
|---|---|
| Max Lane | 600mm |
| Driving Motor | DC12V Brush Motor |
| Running Time | 0.5s |
| Speed | Adjustable |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-30 days |
| Payment Terms | T/T, Western Union, L/C |
| Supply Ability | 50pcs/week |
| Place of Origin | Shenzhen,China |
| Arm Length | 300mm |
|---|---|
| Lane Wideth | 600mm |
| Wing Material | Resin,or PVC |
| Motor | DC12V |
| Protaction Grade | IP32 |
| Housing Material | 304 / 202 / Cold Rolling Iron Painted |
|---|---|
| Apply To Hotel | Yes |
| Access For Card Reader Ssystem | Yes |
| Housing Thick | 2mm |
| Time For Opening | 0.2s |
| Arm Length | 500~900mm |
|---|---|
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Power Supply | AC220V |
| Communication | RS485 |
| Color | Silver |
| Mechainsm Dimension | 282*286*875mm |
|---|---|
| Wing Length | 300mm |
| Driving Motor | DC12V Brush Motor |
| Running Time | 0.5s |
| Speed | 5~20s |
| Payment | L/C,T/T ,Western Union |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Indicator | Traffic Light |
| Arm Length | 500~900mm |
|---|---|
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Relative Humidity | ≤95% |