| Material Of Housing | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Lane Width | 500mm~900mm |
| Motor Type | DC24V; Brush |
| Voltage | AV220/AC110V |
| Flow Speed | 30~40 Persons Per Minute |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
|---|---|
| Housing Material | Stainless Steel |
| Housing Dimension | 1000*160*680mm |
| Voltage | 110V/220V,50/60HZ |
| Arm Length(Optional) | 500-900mm |
| Material Of Housing | 210/304 Stainless Steel |
|---|---|
| Thickness Of Housing | 2.0mm |
| Dimension Of Housing(L*W*H Mm) | 2800*1813*2400 |
| Length Of Pole | 610mm |
| Net Weight | 500KG |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
|---|---|
| Housing Material | Stainless Steel |
| Housing Dimension | 1000*160*680mm |
| Voltage | 220V±10%, 110V±10%, 50/60HZ |
| Arm Length(Optional) | 500-900mm |
| Stretching-out Flap Width | 275mm |
|---|---|
| The Max Lane Width | 900mm |
| Motor Voltage | DC12V |
| Packaging Details | carton |
| Delivery Time | in 5 working days |
| Stretching-out Flap Width | 275mm |
|---|---|
| The Max Lane Width | 900mm |
| Motor Voltage | DC12V |
| Packaging Details | carton |
| Delivery Time | in 5 working days |
| Motor Type | DC 12V |
|---|---|
| Opening Time | 0.5s |
| Protection Degree | IP32 |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Max Lane Width | 900mm |
| Motor Type | DC 12V |
|---|---|
| Opening Time | 0.5s |
| Protection Degree | IP32 |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Max Lane Width | 900mm |
| Motor Type | DC 12V |
|---|---|
| Opening Time | 0.5s |
| Protection Degree | IP32 |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Max Lane Width | 900mm |
| Motor Type | DC 12V |
|---|---|
| Opening Time | 0.5s |
| Protection Degree | IP32 |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Max Lane Width | 900mm |