| Housing Material | 304 / 202 / Cold Rolling Iron Painted |
|---|---|
| Type | Automatic Turnstile |
| Access Control System | Yes |
| Options | Single / Double Direction |
| Package | Wooden |
| Power Supply | DC Motor |
|---|---|
| Transit Speed | 30~40 Persons/min |
| Name | Vertical-type Tripod Turnstile |
| Rated Power | 36W |
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 110v/220v |
|---|---|
| Rotating Direction | Double Direction |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Product Name | Turnstile |
| Warranty | 1 Year |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T,Western Union |
| Supply Ability | 1,000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen,China |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Communication | RS232 |
| Warranty | 1 Year |
| Rotating Direction | Both Way |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Communication | RS232 |
| Warranty | 1 Year |
| Rotating Direction | Both Way |
| Driving Motor | DC Motor |
|---|---|
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Transit Speed | 30~40 Persons/min |
| Rated Power | 50W |
| Housing Material | Stainless Steel 304 |
| Name | Tripod Turnstile |
|---|---|
| Driving Motor | DC Motor |
| Length Of Pole | Length Of Pole |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Voltage | 110v/220v |
|---|---|
| Rotating Direction | Double Direction |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Indicator | Traffic Light |
| Product Name | Turnstile |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Power Supply | 220V±10%, 110V± 10% |
| Transit Speed | 25~32 Persons / Min |
| Rated Power | 50W |