| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Power Supply | AC220V/110V |
| Communication | RS485 |
| Working Environment | Indoor Or Outdoor |
| Width Of Passage | 600~1100mm (a Pair) |
|---|---|
| Security | High Security By Preventing Unauthorized Entry |
| DC12V Backup Battery | Optional |
| Motor Power | 50W |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Working Voltage Of Motor | DC24V |
|---|---|
| Voice Function | Support |
| Modbus Protocol | Support |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Max Flow Rate | 30~40 People Per Minute |
| Power Supply | DC Motor |
|---|---|
| Transit Speed | 30~40 Persons/min |
| Name | Tripod Turnstile |
| Rated Power | 36W |
| Frequency | 50/60HZ |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Working Environment | Indoor / Outdoor |
| Keyword | Tripod Turnstile |
| Pass | Bi-directional Pass |
| Payment | T/T ,Western Union |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Indicator | Traffic Light |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Communication | RS232 |
| Warranty | 1 Year |
| Rotating Direction | Both Way |
| Name | Tripod Turnstile |
|---|---|
| Driving Motor | DC Motor |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Transit Speed | 30~40 Persons/min |
| Rated Power | 36W |
| Housing Material | 304 / 202 / Cold Rolling Iron Painted |
|---|---|
| Type | Automatic Turnstile |
| Access Control System | Yes |
| Options | Single / Double Routeway |
| Package | Wooden |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
|---|---|
| Driving Motor | DC Motor |
| Name | Tripod Turnstile |
| Rated Power | 36W |
| Rotating Direction | Rated Power |