| Voltage | 110v/220v |
|---|---|
| Speed | 6S |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Max Boom Length | 4.5 Metes |
| COM Interface | RS485 |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Boom Type | Straight Arm; Folding Arm; Fence Arm |
| Max Boom Length | 6 Metes |
| Housing Material | Steel |
| Power | 220V±10%, 110V±10%, 50/60HZ |
|---|---|
| Running Time | 1.5S, 3 S And 6 S |
| Motor | AC Motor, 80W, 24V |
| Relative Humidity | ≤95%, No Condensation |
| Protection Grade | IP54 |
| Power | 220V±10%, 110V±10%, 50/60HZ |
|---|---|
| Running Time | 1.5S, 3 S And 6 S |
| Motor | AC Motor, 80W, 24V |
| Relative Humidity | ≤95%, No Condensation |
| Protection Grade | IP54 |
| Power | 220V±10%, 110V±10%, 50/60HZ |
|---|---|
| Running Time | 1.5S, 3 S And 6 S |
| Motor | AC Motor, 80W, 24V |
| Relative Humidity | ≤95%, No Condensation |
| Protection Grade | IP54 |
| Power | 220V±10%, 110V±10%, 50/60HZ |
|---|---|
| Running Time | 1.5S, 3 S And 6 S |
| Motor | AC Motor, 80W, 24V |
| Relative Humidity | ≤95%, No Condensation |
| Protection Grade | IP54 |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Yellow |
| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Color | Orange |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Max Boom Length | 8 Metes |
| Wing | Organic Glass |
|---|---|
| Function | Anti-collision And Crashworthy |
| Advantage | High Quality, Service & Factory Price |
| Operation | Bi-direction |
| Usage | Metro Station, Office, Library, Hotel |
| Width Of Passage | 600~1100mm (a Pair) |
|---|---|
| Power Supply | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Material Of Cabinet | 304 Stainless Steel |
| Working Voltage Of Motor | DC24V |
| Relative Humidity | ≤90% |