| Force | Heavy Duty |
|---|---|
| Motor | Die Casting Aluminum Alloy |
| Speed | 1.5s,3s,6s |
| Material | Steel |
| Power | 80W |
| Motor | Die Casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| Speed | 1.5~5s Adjustable |
| Power | 150W |
| Voltage | AC220V; AC110V |
| Application | Parking Lot |
| Boom Type | Straight Boom |
|---|---|
| Housing Color | Red And Blue |
| Application | Parking Lot |
| Speed | 1-2s/3-6s Speed Adjustable |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Boom Type | Straight Boom |
|---|---|
| Housing Color | Red And Blue |
| Application | Parking Lot |
| Speed | 1-2s/3-6s Speed Adjustable |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Max Boom Length | 3meters |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Boom Type | Round Foam Boom |
| Operating Time | 3s, 6s |
|---|---|
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Yellow,Red,Black |
| Application | Parking Lot |
| Running Speed | 2-6s Adjustable |
|---|---|
| Relative Humidity | 30%~80%, No Condensation |
| Controller Input Voltage | DC24V±10%, 15A |
| MTBF | 5,000,000 Times |
| Motor Power | 240W MAX |
| Boom Type | Straight Boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V-265V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Warranty | 2 Year |
| Housing Color | Gold |
| Arm Length | 500~900mm |
|---|---|
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Arm Length | 500~900mm |
|---|---|
| Housing Material | Stainless Steel 304 |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Protection Grade | IP32 |
| Transit Speed | Transit Speed |