| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| CE Aprroval | YES |
| Boom Type | Straight |
| Automatic Gate | Yes |
| Auto-reverse | Yes |
| Force | Heavy Duty |
|---|---|
| Motor | Die Casting Aluminum Alloy |
| Speed | 1s,3s,6s |
| Housing | Iron With Powder |
| Power | 120W |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Yellow |
| Payment | T/T ,Western Union |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Indicator | Traffic Light |
| Operating Time | 0.9-5s |
|---|---|
| Boom Length | Max.6m |
| Anti-collision | Yes |
| Remote Control Distance | <50 Meters |
| Application | Over-sized Traffic Flow Area |
| Speed | 1S,3S,6S |
|---|---|
| Color | Optional |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Boom Type | Straight Arm; Folding Arm; Fence Arm,Telescopic Arm |
| Motor Power | 240W MAX |
|---|---|
| Arm Material | Aluminium Alloy |
| Barrier Arm Length | 3-6 Meters |
| Relative Humidity | 30%~80%, No Condensation |
| Controller Input Voltage | DC24V±10%, 15A |
| Boom Type | Straight Boom / Floding Boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V-265V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Warranty | 2 Year |
| Housing Color | Gold |
| Name | Tripod Turnstile |
|---|---|
| Driving Motor | DC Motor |
| Length Of Pole | Length Of Pole |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | Steel |
| Color | Yellow |