| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Protection Grade | IP 32 |
|---|---|
| Delivery Time | 7 Workiing Days |
| Opening Time | 1s |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Motor Type | DC 24V,BRUSH |
|---|---|
| Opening Time | 1s |
| Protection Grade | IP 32 |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |
| Motor Type | DC 24V,BRUSH |
|---|---|
| Opening Time | 1s |
| Protection Grade | IP 32 |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| Fast Speed | YES |
| Comunicate Modual | Yes |
| Safety Gate | Yes |
| Housing Finished | Powder Coated |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| CE Aprroval | YES |
| Boom Type | Straight |
| Automatic Gate | Yes |
| Auto-reverse | Yes |
| Force | Heavy Duty |
|---|---|
| Motor | Die Casting Aluminum Alloy |
| Speed | 1s,3s,6s |
| Housing | Iron With Powder |
| Power | 120W |