| Arm Length | 500~900mm |
|---|---|
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T, Western Union |
| Supply Ability | 1, 000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen, China |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Power Supply | 220V±10%, 110V± 10% |
| Transit Speed | 25~32 Persons / Min |
| Rated Power | 50W |
| Driving Force | 3KG |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Rated Power | 36W |
| Transit Speed | 30~40 Persons/min |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Power Supply Frequency | AC220V±10%, 50HZ,AC110±10%, 60HZ |
| Drive Motor | 24V Direct Current Brush Motor |
| Flow Speed | 30-40 People Per Minute |
| First-time Power On For The Full Recovery | 3s |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Power Supply Frequency | AC220V±10%, 50HZ,AC110±10%, 60HZ |
| Drive Motor | 12V Direct Current Brush Motor |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 5-7days |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Power Supply Frequency | AC220V±10%, 50HZ,AC110±10%, 60HZ |
| Drive Motor | 12V Direct Current Brush Motor |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 5-7days |
| Housing Material | 304 Stainless Steel With Special Processing |
|---|---|
| Material Of Swing Door | Glass |
| Dimension Of Housing | 1500*120*1009mm |
| Dimension Of Mechanism | Φ108*450mm |
| Width Of Passage | 500~900mm |
| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Color | Optional |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Max Boom Length | 8 Metes |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| CE Aprroval | YES |
| Boom Option | Straight |
| Highligh Feature | Safety |
| Optional Control | Yes |