| Driving Motor | DC Motor |
|---|---|
| Power Supply | 220V/ 110V±10% |
| Transit Speed | 30~40 Person/min |
| Housing Material | Stainless Steel 304 |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T,Western Union |
| Supply Ability | 1,000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen,China |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Power Supply | DC24V |
| Working Environment | Indoor / Outdoor ( Shelter) |
| Color | Metallic Silver |
| Driving Motor | 24V Brush DC Motor |
| Housing Material | 304 Stainless Steel With Special Processing |
|---|---|
| Material Of Swing Door | Glass |
| Dimension Of Housing | 1500*120*1009mm |
| Dimension Of Mechanism | Φ108*450mm |
| Width Of Passage | 500mm |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Communication | RS232 |
| Feature | Durable |
| Warranty | 1 Year |
| Boom Type | Straight Boom |
|---|---|
| Housing Color | Orange |
| Application | Parking Lot |
| Speed | 1-2s/3-5s Speed Adjustable |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Driving Motor | DC Motor |
|---|---|
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Transit Speed | 30~40 Persons/min |
| Rated Power | 50W |
| Housing Material | Stainless Steel 304 |
| Name | Tripod Turnstile |
|---|---|
| Driving Motor | DC Motor |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Frequency | 50/60HZ |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| CE Aprroval | YES |
| Boom Option | Straight |
| Highligh Feature | Safety |
| Optional Control | Yes |