| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Arm Length | 500-900mm |
|---|---|
| Interface | Dry Contact |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
| Motor Type | DC 24 V,Brush |
| Flow Speed | 30-40 People Per Minute |
| Arm Length | 500-900mm |
|---|---|
| Interface | Dry Contact |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
| Motor Type | DC 24 V,Brush |
| Flow Speed | 30-40 People Per Minute |
| Arm Length | 500-900mm |
|---|---|
| Interface | Dry Contact |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
| Motor Type | DC 24 V,Brush |
| Flow Speed | 30-40 People Per Minute |
| Motor Type | DC 24V,BRUSH |
|---|---|
| Opening Time | 1s |
| Protection Grade | IP 32 |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |
| Material Of Swing Door | Glass |
|---|---|
| Dimension Of Housing | 1500*120*1009mm |
| Dimension Of Mechanism | Φ108*450mm |
| Width Of Passage | 500~900mm |
| Trade Term | EXW, FOB, CIF |
| Width Of Passage | 600~1100mm (a Pair) |
|---|---|
| Power Supply | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Material Of Cabinet | 304 Stainless Steel |
| Working Voltage Of Motor | DC24V |
| Relative Humidity | ≤90% |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |