| Arm Length | 500~900mm |
|---|---|
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Protection Grade | IP32 |
| Transit Speed | Transit Speed |
| Operating Time | 1.5s, 3s, 4s, 5s, 6s |
|---|---|
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Gold, Black |
| Application | Parking Lot |
| Opening & Closing Speed | 0.2~1 Seconds Adjustable |
|---|---|
| Anti-tailgating | Yes |
| Working Humidity | 90% (no Condensation) |
| Input Voltage Of Controller | DC24V |
| Size | 1200*300*980mm |
| Boom Type | Straight Boom |
|---|---|
| Housing Color | Red And Blue |
| Application | Parking Lot |
| Speed | 1-2s/3-6s Speed Adjustable |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Width Of Passage | 600~1100mm (a Pair) |
|---|---|
| Power Supply | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Material Of Cabinet | 304 Stainless Steel |
| Working Voltage Of Motor | DC24V |
| Relative Humidity | ≤90% |
| Width Of Passage | 600~1100mm (a Pair) |
|---|---|
| Power Supply | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Material Of Cabinet | 304 Stainless Steel |
| Working Voltage Of Motor | DC24V |
| Relative Humidity | ≤90% |
| Width Of Passage | 600~1100mm (a Pair) |
|---|---|
| Material Of Cabinet | 304 Stainless Steel |
| Working Voltage Of Motor | DC24V |
| Communication | RS232 |
| Working Environment | Indoor / Outdoor ( Shelter) |
| Wing | Organic Glass |
|---|---|
| Function | Anti-collision And Crashworthy |
| Advantage | High Quality, Service & Factory Price |
| Operation | Bi-direction |
| Usage | Metro Station, Office, Library, Hotel |
| Arm Length | 500~900mm |
|---|---|
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Transit Speed | 30~40 Persons/min |
| Protection Grade | IP 32 |
|---|---|
| Delivery Time | 7 Workiing Days |
| Opening Time | 1s |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |