| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Width Length | 500MM--900MM |
| Standard Package | Wooden Package |
| Leading Time | 3-5 Working Days After Payment Received |
| Transit Speed | 30~40 Persons/min |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Power Supply | DC24V |
| Working Environment | Indoor / Outdoor ( Shelter) |
| Color | Metallic Silver |
| Driving Motor | 24V Brush DC Motor |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Packaging Details | carton /wooden |
| Material | Aluminum Alloy Casing |
|---|---|
| Product Name | Face Recognition |
| Size | 7-inch |
| Working Environment | Indoor / Outdoor With Rain Shelter |
| Application | Access Control |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Power Supply Frequency | AC220V±10%, 50HZ,AC110±10%, 60HZ |
| Drive Motor | 12V Direct Current Brush Motor |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 5-7days |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Power Supply Frequency | AC220V±10%, 50HZ,AC110±10%, 60HZ |
| Drive Motor | 12V Direct Current Brush Motor |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 5-7days |
| Housing Material | 304 Stainless Steel With Special Processing |
|---|---|
| Material Of Swing Door | Glass |
| Dimension Of Housing | 1500*120*1009mm |
| Dimension Of Mechanism | Φ108*450mm |
| Width Of Passage | 500~900mm |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Arm Length | 490mm |
| Max Load-bearing Of Pole | 80kg |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Working Voltage Of Motor | DC12V |