| Shape | Bridge-type |
|---|---|
| Volt | 220V /110V |
| Rated Power | 36W |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Rated Power | 36W |
|---|---|
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Driving Motor | DC Motor |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Frequency | 50/60HZ |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Passing Speed | 40 Persons/Min. |
| Interface | RS485 |
| Pass | Bi-directional Pass |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Interface | RS485 |
| Pass | Bi-directional Pass |
| Odm/oem | Accepted |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Function | Security, Automatic |
| Packaging Details | carton wooden |
| Delivery Time | 2-5working days |
| Payment Terms | T/T |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Function | Security, Automatic |
| Packaging Details | carton wooden |
| Delivery Time | 2-5working days |
| Payment Terms | T/T |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Function | Security, Automatic |
| Packaging Details | carton wooden |
| Delivery Time | 2-5working days |
| Payment Terms | T/T |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Function | Security, Automatic |
| Packaging Details | carton wooden |
| Delivery Time | 2-5working days |
| Payment Terms | T/T |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Function | Security, Automatic |
| Packaging Details | carton wooden |
| Delivery Time | 2-5working days |
| Payment Terms | T/T |
| Frequency | 50/60HZ |
|---|---|
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Driving Motor | DC Motor |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Driving Force Of Pole | 3KG |