| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Power Supply Frequency | AC220V±10%, 50HZ,AC110±10%, 60HZ |
| Drive Motor | 12V Direct Current Brush Motor |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 5-7days |
| Packaging Details | wooden package |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000 pair per month |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | WEJOIN |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alloy |
| Function | Fast Speed Security |
| Power Supply | AC220V/110V |
| Type | Single Core & Double Core |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alloy |
| Function | Fast Speed Security |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 3-5 working days |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alloy |
| Function | Fast Speed Security |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 3-5 working days |
| Packaging Details | Wooden |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | SHENZHEN |
| Brand Name | WEJOIN |
| Certification | CE,ISO,SGS |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alloy |
| Functuion | Full Automatic |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 2-5 working days |
| Packaging Details | Wooden |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | SHENZHEN |
| Brand Name | WEJOIN |
| Certification | CE,ISO,SGS |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Width Length | 500MM--900MM |
| Standard Package | Wooden Package |
| Leading Time | 3-5 Working Days After Payment Received |
| Transit Speed | 30~40 Persons/min |
| Material Of Housing | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Max Lane Width | 1200mm |
| Packaging Details | wooden |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 1500pair/month |