| Material Of Housing | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Length Of Pole | 490mm |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Working Voltage Of Motor | DC12V |
| Packaging Details | wooden case |
| Arm Length | 490mm |
|---|---|
| Housing Type | Vertical-type |
| Power Voltage | 220V/110V |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 5 working days |
| Arm Length | 490mm |
|---|---|
| Housing Type | Vertical-type |
| Power Voltage | 220V/110V |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 5 working days |
| Arm Length | 490mm |
|---|---|
| Housing Type | Vertical-type |
| Power Voltage | 220V/110V |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 5 working days |
| Arm Length | 490mm |
|---|---|
| Housing Type | Bridge-type |
| Power Voltage | 220V/110V |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 5 working days |
| Arm Length | 490mm |
|---|---|
| Housing Type | Bridge-type |
| Power Voltage | 220V/110V |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 5 working days |
| Motor Type | DC 12V |
|---|---|
| Protection Degree | IP32 |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Packaging Details | carton |
| Delivery Time | 5 working days |
| Motor Type | DC 12V |
|---|---|
| Protection Degree | IP32 |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Packaging Details | carton |
| Delivery Time | 5 working days |
| Packaging Details | Wooden |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | SHENZHEN |
| Brand Name | WEJOIN |
| Certification | CE,ISO,SGS |
| Housing Material | Stainless Housing |
|---|---|
| Packaging Details | Wooden |
| Payment Terms | T/T |
| Place of Origin | SHENZHEN |
| Brand Name | WEJOIN |