| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Communication | RS232 |
| Warranty | 1 Year |
| Rotating Direction | Both Way |
| Function | Infrared Anti-pinch |
|---|---|
| Name | Swing Barrier Gate |
| Motor Power | 50W |
| Service Life | 3 Million Times |
| Working Humidity | 90% (no Condensation) |
| Input Voltage Of Controller | DC24V |
|---|---|
| Name | Swing Barrier Gate |
| Opening Angle | 90° |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Opening & Closing Speed | 0.2~1 Seconds Adjustable |
| Input Voltage Of Controller | DC24V |
|---|---|
| Opening Angle | 90° |
| Name | Swing Barrier Gate |
| Opening & Closing Speed | 0.2~1 Seconds Adjustable |
| Service Life | 3 Million Times |
| Working Humidity | 90% (no Condensation) |
|---|---|
| Input Voltage Of Controller | DC24V |
| Function | Infrared Anti Pinch |
| Input Voltage Of Power Supply | AC100~240V |
| Opening & Closing Speed | 0.2~1 Seconds Adjustable |
| Working Humidity | 90% (no Condensation) |
|---|---|
| Working Temperature | -35℃ ~ +80℃ |
| Name | Swing Barrier Gate |
| Size | 1200*200*980mm |
| Function | Infrared Anti-pinch |
| Product Category | Access Control Turnstile Gate |
|---|---|
| Material Of Cabinet | Aluminum Alloy |
| Voice Function | Support |
| Modbus Protocol | Support |
| Working Voltage Of Motor | DC24V |
| Motor Type | DC 12V |
|---|---|
| Opening Time | 0.5s |
| Protection Degree | IP32 |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Max Lane Width | 900mm |
| Product Name | Flap Barrier |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Type | Single Core ; Double Core |
| Working Environment | Indoor Or Outdoor |
| Warranty | 12 Months |
| Length Of Pole | 490mm |
|---|---|
| Relative Humidity | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Driving Force | 3KG |
| Frequency | 50/60HZ |
| Rotating Direction | Double Direction |