| Housing Material | Stainless Housing |
|---|---|
| Voltage | AC110V,AC220V |
| Direction | Bi-direction |
| Packaging Details | Wooden |
| Payment Terms | T/T |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Power Supply Frequency | AC220V±10%, 50HZ,AC110±10%, 60HZ |
| Drive Motor | 12V Direct Current Brush Motor |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 5-7days |
| Name | Tripod Turnstile |
|---|---|
| Tripod Turnstile | DC Motor |
| Rated Power | 36W |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Driving Force | 3KG |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Communication | RS232 |
| Warranty | 1 Year |
| Rotating Direction | Both Way |
| Voltage | 110v/220v |
|---|---|
| Rotating Direction | Double Direction |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Product Name | Turnstile |
| Warranty | 1 Year |
| Voltage | 110v/220v |
|---|---|
| Rotating Direction | Double Direction |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Indicator | Traffic Light |
| Product Name | Turnstile |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Power Supply | 220V±10%, 110V± 10% |
| Transit Speed | 25~32 Persons / Min |
| Rated Power | 50W |
| Voltage | 110v/220v |
|---|---|
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Product Name | Turnstile |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension Of Housing | 1235*280*1000mm |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Communication | RS232 |
| Warranty | 1 Year |
| Rotating Direction | Both Way |
| Function | Infrared Anti-pinch |
|---|---|
| Name | Swing Barrier Gate |
| Motor Power | 50W |
| Service Life | 3 Million Times |
| Working Humidity | 90% (no Condensation) |