| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Type | Full-automatic |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
| Packaging Details | WOODEN |
| Payment Terms | T/T |
| Material Of Housing | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Max Lane Width | 900mm |
| Packaging Details | wooden |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 1500pair/month |
| Motor Type | DC 12V |
|---|---|
| Opening Time | 0.5s |
| Protection Degree | IP32 |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Max Lane Width | 900mm |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alooy |
| Functuion | Full Automatic |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 2-5 working days |
| Material Of Motor | Steel And Aluminum Alloy |
|---|---|
| Type | Full-automatic |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
| Opening Time | 1s |
| Packaging Details | WOODEN |
| Motor Type | DC 24V |
|---|---|
| Opening Time | 1s |
| Protection Degree | IP32 |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Packaging Details | wooden |
| Material Of Housing | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Material Of Flap | PVC |
| Net Weight | 85kg |
| Packaging Details | wooden case |
| Payment Terms | T/T |
| Packaging Details | wooden package |
|---|---|
| Delivery Time | 5 to 8 working days after payment received |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1500+pair+per month |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Material Of Housing | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Packaging Details | wooden package |
| Delivery Time | 5 to 8 working days after payment received |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1500+pair+per month |
| Material Of Housing | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Max Lane Width | 900mm |
| Packaging Details | wooden |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1500pair/month |