| Operating Time | 0.9-5s |
|---|---|
| Boom Length | Max.6m |
| Anti-collision | Yes |
| Remote Control Distance | <50 Meters |
| Application | Over-sized Traffic Flow Area |
| Operating Time | 1.5s~6s |
|---|---|
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Gold, Black |
| Application | Parking Lot |
| Barrier Arm Length | 3-6 Meters |
|---|---|
| Remote Control Distance | ≤30 Meters |
| Controller Input Voltage | DC24V±10%, 15A |
| Motor Power | 240W MAX |
| Running Speed | 2-6s Adjustable |
| Motor Power | 240W MAX |
|---|---|
| Controller Input Voltage | DC24V±10%, 15A |
| Arm Material | Aluminium Alloy |
| Running Speed | 2-6s Adjustable |
| Power Supply Input Voltage | AC110±10%, Or AC220V±10% |
| Boom Type | Straight Boom / Floding Boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V-265V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Warranty | 2 Year |
| Housing Color | Gold |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
|---|---|
| Steel And Aluminum Alloy | Steel And Aluminum Alloy |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Transit Speed | 30~40 Persons/min |
| Arm Length | 500~900mm |
|---|---|
| Motor Type | Brush DC24V |
| Protection Grade | IP32 |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Housing Material | Stainless Steel 304 |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Protection Grade | IP 32 |
|---|---|
| Delivery Time | 7 Workiing Days |
| Opening Time | 1s |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |
| Protection Grade | IP 32 |
|---|---|
| Delivery Time | 7 Workiing Days |
| Opening Time | 1s |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |