| Relative Humidity | ≤95% |
|---|---|
| Protection Grade | IP32 |
| Transit Speed | 30~40 Persons/min |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Material Of Housing | Iron |
|---|---|
| Speed Of Motor | 1~5S Adjustable |
| Max Boom Length | 4m |
| Standard Color | Blue+Orange |
| Standard Package | Carton Package |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Yellow |
| Boom Type | Straight Boom |
|---|---|
| Housing Color | Red And Blue |
| Application | Parking Lot |
| Speed | 1-2s/3-6s Speed Adjustable |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Max Boom Length | 3 Meters |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Boom Type | Round Foam Boom |
| Housing Color | Yellow-green |
|---|---|
| Boom Type | Straight Boom,fence Boom |
| Optional Accessories | Loop Detector,Infrared Photocell,etc |
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Color | Orange |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Warranty | 1 Year |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Power Supply | AC220V |
| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Color | Optional |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Max Boom Length | 8 Metes |
| Opening/closing Time | 0.5s |
|---|---|
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Wing Type | Transparent |
| Direction | Double |
| Safety Access | Yes |
| Gate Material | PVC |
|---|---|
| Housing Material | Stainless Steel |
| Operation Speed | Adjustable |
| Fast Speed | 1s |
| Outdoor With Shelter | Yer |