| Length Of Pole | 490mm |
|---|---|
| Relative Humidity | ≤95% |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Driving Force | 3KG |
| Frequency | 50/60HZ |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alooy |
| Functuion | Full Automatic |
| Voltage | DC12V |
| Packaging Details | wooden |
| Shape | Bridge-type |
|---|---|
| Volt | 220V /110V |
| Rated Power | 50W |
| Roataing Direction | Double Direction |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Transit Speed | 25~32 Persons / Min |
| Rated Power | 50W |
| Driving Motor | Brush DC Motor |
| Shape | Bridge-type |
|---|---|
| Volt | 220V /110V |
| Rated Power | 36W |
| Roataing Direction | Double Direction |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Shape | Bridge-type |
|---|---|
| Volt | 220V /110V |
| Rated Power | 50W |
| Roataing Direction | Double Direction |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alooy |
| Functuion | Full Automatic |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 2-5 working days |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Certificate | ISO9001:2008 |
| Transit Speed | 25~32 Persons / Min |
| Warranty | 1 Year |
| Running Speed | 2-6s Adjustable |
|---|---|
| Barrier Arm Length | 3-6 Meters |
| Relative Humidity | 30%~80%, No Condensation |
| Controller Input Voltage | DC24V±10%, 15A |
| Working Temperature (motor) | -35℃~ + 80℃ |
| Power Supply Input Voltage | AC110±10%, Or AC220V±10% |
|---|---|
| MTBF | 5,000,000 Times |
| Arm Material | Aluminium Alloy |
| Controller Input Voltage | DC24V±10%, 15A |
| Running Speed | 2-6s Adjustable |