| Power Supply | DC Motor |
|---|---|
| Transit Speed | 30~40 Persons/min |
| Name | Tripod Turnstile |
| Rated Power | 36W |
| Frequency | 50/60HZ |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Communication | RS232 |
| Warranty | 1 Year |
| Rotating Direction | Both Way |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Communication | RS232 |
| Warranty | 1 Year |
| Rotating Direction | Both Way |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Communication | RS232 |
| Warranty | 1 Year |
| Rotating Direction | Both Way |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Communication | RS232 |
| Warranty | 1 Year |
| Rotating Direction | Both Way |
| Cabinet Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Mechanism | Die-casting Alloy Aluminum |
| Communication | RS232 |
| Warranty | 1 Year |
| Rotating Direction | Both Way |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Power Supply | AC220V |
| Communication | RS485 |
| Color | Silver |
| Name | Semi-automatic Tripod Turnstile |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Driving Motor | DC Motor |
| Housing Material | Stainless Steel 304 |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Type | Single Core Or Double Core |
| Working Environment | Indoor / Outdoor ( Shelter) |
| Warranty | 12 Months |
| Direction | One Or Bi-direction(optional) |
| Material | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Package | Wooden |
| Rated Power | 36W |
| Voltage | 220V±10%, 110V±10% |
| Frequency | 50/60HZ |