| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Arm Length | 490mm |
| Max Load-bearing Of Pole | 80kg |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Working Voltage Of Motor | DC12V |
| Wing | Organic Glass |
|---|---|
| Function | Anti-collision And Crashworthy |
| Advantage | High Quality, Service & Factory Price |
| Operation | Bi-direction |
| Usage | Metro Station, Office, Library, Hotel |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Max Width Length | 900mm |
| Wing Close/opening Speed | 1s |
| Wing 8 Pairmaterial | Resin, Or PVC |
| Transit Speed | 30-40/min |
| Shape | Bridge-type |
|---|---|
| Volt | 220V /110V |
| Rated Power | 50W |
| Roataing Direction | Double Direction |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Shape | Bridge-type |
|---|---|
| Volt | 220V /110V |
| Rated Power | 50W |
| Roataing Direction | Double Direction |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Payment | L/C,T/T ,Western Union |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Indicator | Traffic Light |
| Shape | Bridge-type |
|---|---|
| Volt | 220V /110V |
| Rated Power | 36W |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Payment | L/C,T/T ,Western Union |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Indicator | Traffic Light |
| Payment | L/C,T/T ,Western Union |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Indicator | Traffic Light |
| Payment | L/C,T/T ,Western Union |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Indicator | Traffic Light |