| Packaging Details | Export Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 days depending on the quantity |
| Payment Terms | T/T,Western Union |
| Supply Ability | 1,000 set/month |
| Place of Origin | Shenzhen,China |
| Motor Type | DC 12V |
|---|---|
| Opening Time | 0.5s |
| Protection Degree | IP32 |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Max Lane Width | 900mm |
| Voltage | 110v 220v |
|---|---|
| Motor | Ac |
| Power | 120w |
| Protection Grade | IP44 |
| Boom Type | Srtaight |
| Input Voltage Of Power Supply | AC100~240V |
|---|---|
| Input Voltage Of Controller | DC24V |
| Anti-collision | Yes |
| Anti-tailgating | Yes |
| Working Temperature | -35℃ ~ +80℃ |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-30 days |
| Payment Terms | Ex works |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Wing | Organic Glass |
|---|---|
| Function | Anti-collision And Crashworthy |
| Advantage | High Quality, Service & Factory Price |
| Operation | Bi-direction |
| Usage | Metro Station, Office, Library, Hotel |
| Thickness Of Housing | 1.50mm |
|---|---|
| Dimension Of Housing | 1235×280×1000 |
| Max Load-bearing Of Pole | 80kg |
| Driving Force Of Pole | 3KG |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alooy |
| Functuion | Automatic |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 2-5 working days |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alooy |
| Functuion | Automatic |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 2-5 working days |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alooy |
| Functuion | Automatic |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 2-5 working days |