| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alooy |
| Functuion | Automatic |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 2-5 working days |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Motor Material | Aluminum Alooy |
| Functuion | Automatic |
| Packaging Details | wooden |
| Delivery Time | 2-5 working days |
| Close Opening Time | 0.5s |
|---|---|
| Housing Finished | Stainless Steel |
| Flap Speed | Adjustable |
| Flap Material | PVC |
| Infrared Photocell | Yes |
| Voltage | 110v Or 220v |
|---|---|
| Motor | AC Motor |
| Power | 80w |
| Protection Grade | IP44 |
| Boom Type | Srtaight |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | Telex Transfer |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Frequency | 50/60HZ |
|---|---|
| Driving Force | 3KG |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Length Of Pole | 490mm |
| Arm Length | 490mm |
|---|---|
| Driving Motor | DC Motor |
| Housing Material | Stainless Steel 304 |
| Power Supply | 220V/ 110V±10% |
| Transit Speed | 30~40 Person/min |
| Driving Motor | DC Motor |
|---|---|
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Frequency | 50/60HZ |
| Transit Speed | 30~40 Persons/min |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Width Length | 500--900MM |
| Standard Package | Wooden Package |
| Leading Time | 3-5 Working Days After Payment Received |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
| Housing Material | 304 / 202 / Cold Rolling Iron Painted |
|---|---|
| Type | Automatic Turnstile |
| Access Control System | Yes |
| Options | Single / Double Routeway |
| Package | Wooden |