| Operating Time | 3s, 6s |
|---|---|
| Boom Type | 3 Fence |
| Color | Black |
| Warranty | 1 Year |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 0.5-0.9S |
| Boom Type | Carbon Fiber Round Boom |
| Application | For Enterprises |
| Warranty | 2 Year |
| Housing Material | 304 / 202 / Cold Rolling Iron Painted |
|---|---|
| Type | Automatic Turnstile |
| Access Control System | Yes |
| Options | Single / Double Direction |
| Package | Wooden |
| Boom Type | Straight Boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Warranty | 2 Year |
| Housing Color | Yellow-green |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Yellow |
| Motor Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Operating Time | 3s, 6s |
| Boom Type | Straight Folding Fencing |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Color | Yellow |
| Boom Type | Fence Boom |
|---|---|
| Voltage | AC 110V Or 220V |
| Boom Length | Max 6M (customized) |
| Warranty | 2 Year |
| Housing Color | Yellow-green |
| Width Of Passage | 600~1100mm (a Pair) |
|---|---|
| Power Supply | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Material Of Cabinet | 304 Stainless Steel |
| Working Voltage Of Motor | DC24V |
| Type | Auto |
| Driving Motor | DC Motor |
|---|---|
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Frequency | 50/60HZ |
| Transit Speed | 30~40 Persons/min |
| Operating Time | 0.9-5s |
|---|---|
| Boom Length | Max.6m |
| Anti-collision | Yes |
| Usage | Parking Lots |
| Color | Flashing Gold |