| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Product Name | Full Height Turnstile |
| Power Supply | AC220V/110V |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Silver |
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Width Length | 500MM--900MM |
| Standard Package | Wooden Package |
| Leading Time | 3-5 Working Days After Payment Being Received |
| Protection Grade | IP32 |
| Motor | Die Casting Aluminum Alloy |
|---|---|
| Speed | 3~5s Adjustable |
| Power | 150W |
| Voltage | AC220V; AC110V |
| Application | Parking Lot |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | Telex Transfer |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Color | Orange |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Max Boom Length | 8 Metes |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | Telex Transfer |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Stretching-out Flap Width | 275mm |
|---|---|
| The Max Lane Width | 900mm |
| Motor Voltage | DC12V |
| Product Name | Flap Barrier |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Payment | L/C,T/T ,Western Union |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Indicator | Traffic Light |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Thickness | 2.0mm |
| Dimension | 1630*1500*2300 Mm |
| Pole Length | 610 Mm |
| Driving Force Of Pole | 3 Kg |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | Telex Transfer |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |