| Payment | L/C,T/T ,Western Union |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Indicator | Traffic Light |
| Payment | L/C,T/T ,Western Union |
|---|---|
| Voltage | 110v/220v |
| Rotating Direction | Double Direction |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Indicator | Traffic Light |
| Housing Color | Sliver,can Customized Color |
|---|---|
| Housing Dimension | 362*325*1030mm |
| Advantage | 1.5/3S Or 3/6S Compose Freely |
| 20ft Container | 120set |
| Speed | 1.5-6s |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | Telex Transfer |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | Telex Transfer |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Motor Material | Steel And Aluminum Alloy |
|---|---|
| Steel And Aluminum Alloy | Steel And Aluminum Alloy |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Power Supply | 220V±10%, 110V±10% |
| Transit Speed | 30~40 Persons/min |
| Speed | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Color | Orange |
| Motor Material | Die-casting Aluminum Alloy |
| Housing Material | Steel |
| Max Boom Length | 8 Metes |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | Telex Transfer |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Housing Material | Stainless Housing |
|---|---|
| Voltage | AC110V,AC220V |
| Direction | Bi-direction |
| Packaging Details | Wooden |
| Payment Terms | T/T |
| Housing Material | Stainless Housing |
|---|---|
| Voltage | AC110V,AC220V |
| Direction | Bi-direction |
| Packaging Details | Wooden |
| Payment Terms | T/T |